Jemi këtu

Tirane

Bulevardi Petro Nini Luarasi  pranë Tregut Elektrik

 

Cel: +355698000050
Email:  info@haier.al
Teknikët dhe asistentet tanë do ju gjënden pranë në çdo moment që nga zgjedhja e produktit dhe deri në montimin e tij

 

Haier Albania përbëhet nga staf i kualifikuar që do ju ofrojnë shërbim cilësor me çmime shumë të leverdisshme

 

 

Vizitoni dyqanin tonë dhe do te mbeteni të kënaqur

HAIER ALBANIA  SHOWROOM

sqAlbanian
× Chat